Talk&Talk English Grammar Lab: Identifying and Correcting Common Errors.

W piątek 19 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie w ramach Europejskiego Projektu Językowego pt.: Talk&Talk English Grammar Lab: Identifying and Correcting Common Errors.

Talk&Talk English Grammar Lab: Identifying and Correcting Common Errors - kolejny etap

W piątek 8 marca odbyło się kolejne spotkanie online naszych ósmoklasistów w ramach językowego projektu europejskiego eTwinning: Talk&Talk English Grammar Lab: Identifying and Correcting Common Errors.

Talk&Talk English Grammar Lab: Identifying and Correcting Common Errors

Miło Nam poinformować, iż w Naszej Szkole rozpoczęliśmy kolejny już projekt w ramach współpracy europejskiej pt. Talk&Talk English Grammar Lab: Identifying and Correcting Common Errors na platformie "eTwinning".

'This is my pet. What is yours?'

I następny etap europejskiego projektu językowego pt. 'This is my pet. What is yours?' za nami.

Show me your world

Rozpoczęliśmy nowy projekt w ramach współpracy europejskiej na platformie eTwinning pt."Show me your world".

This is my pet. What is yours

GROUP 1: OUR QUESTIONS ...

GROUP 2: OUR QUESTIONS ...

Let's celebrate the European Day of Languages

Udało się!!!
Pierwszy projekt w ramach eTwinning tj. Europejskiej Platformy Edukacji Szkolnej za nami!!