Let's celebrate the European Day of Languages

Udało się!!!
Pierwszy projekt w ramach eTwinning tj. Europejskiej Platformy Edukacji Szkolnej za nami!!

W projekcie pt.: Let's celebrate the European Day of Languages, w którym wzięła udział grupa uczennic z klasy VIb, współpracowaliśmy ze szkołami z następujących państw: Grecji, Chorwacji, Turcji, Portugalii, Francji, Włoch, Irlandii, Szwecji, Niemiec oraz Słowacji. Projekt rozpoczął się we wrześniu, a zakończył w październiku i polegał na przygotowaniu pocztówek z pozdrowieniami. Uczniowie przedstawiali w nich siebie oraz swój kraj rówieśnikom z innych państw. „Przyjaźń jest najpiękniejszym ze wszystkich prezentów, jakimi możemy zostać obdarowani, aby szczęśliwie ukształtować swoje życie.”- pisał grecki filozof, a my mamy nadzieję, że udział w tym projekcie zapoczątkuje wiele pięknych uczniowskich przyjaźni.