Jesteś tutaj:
  2. Sport

Sport

W tym roku szkolnym zapraszamy chętne dzieci do korzystania z zajęc Yoga oraz Tenis stołowy w wtorki oraz czwartki o godzinie 11.30

Wizyta trenera Klubu Sportowego SKRA

Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się trening SKRY, wyłaniający przyszłe gwiazdy piłki nożnej.

Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły

W dniu 3.11.2023r. w naszej szkole odbył się Turniej o puchar Dyrektora. Klasy walczyły podczas meczy w Piłce nożnej. Finalnie 1 miejsce zdobyła klasa 6B, 2 miejsce 7A, 3 miejsce 5A. Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz zapraszamy do udziału w dalszych wydarzeniach.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Park Lisiniec to jedno z piękniejszych miejsc rekreacyjnych w naszym mieście,

Turniej Piłki Nożnej

W dniu 20.09.23r. uczniowie naszej szkoły brali udział w turnieju piłki nożnej na boisku Szkoły Podstawowej nr50. Uczniowie roczników 2011-2013 wygrali wszystkie mecze w grupie oraz uzyskali awans do dalszych rozgrywek, które odbędą się w najbliższy poniedziałek.

Biegniemy Fair Play

Już od 2021 roku Polski Komitet Olimpijski z okazji Światowego Dnia Fair Play 7 września organizuje ogólnopolską akcję dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych
#BiegFairPlayPKOl.

Na sportowo...

18 maja uczniowie naszej szkoły wystartowali w Mistrzostwach Częstochowy w Trójboju Lekkoatletycznym.

Klasa 3a na zawodach pływackich ,,Płyńmy po zdrowie".

6 czerwca uczniowie klasy 3 a wzięli udział w zawodach pływackich ,,Płyńmy po zdrowie”,

MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI w Czwórboju Lekkoatletycznym -dziewczęta

17.05.2023r , na stadionie miejskim przy ulicy Dąbrowskiego w Częstochowie, reprezentacja szkoły SP 39,

III. Turniej im. Jana Pawła II w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych w Częstochowie

10.05.2023r. w Zespole Szkół Technicznych w Częstochowie odbyły się eliminacje Turnieju im. Jana Pawła II w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych w Częstochowie.

Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej

Piłka nożna to ulubiona dyscyplina sportowa wielu z nas.

IGRZYSKA ZDROWIA

To wydarzenie , które miało miejsce 7 lutego 2023 roku w Hali Sportowej przy ulicy Żużlowej w Częstochowie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. W Igrzyskach uczestniczyła klasa 1 a.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

28 września częstochowski Park Lisiniec był miejscem sportowych zmagań dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, w ramach Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych.