Klasa 3a na zawodach pływackich ,,Płyńmy po zdrowie".

6 czerwca uczniowie klasy 3 a wzięli udział w zawodach pływackich ,,Płyńmy po zdrowie”,

organizowanych w ramach PROGRAMU UPOWSZECHNIAJĄCEGO ZASADY PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY W SZKOŁACH I PLACÓWKACH PROWADZONYCH PRZEZ MIASTO CZĘSTOCHOWA W RAMACH DZIAŁAŃ ,,RUSZAMY PO ZDROWIE”.
Organizatorami byli Szkoła Podstawowa nr 48 im. Armii Krajowej i Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy. Uczestnicy zawodów mieli prawo startu w jednej konkurencji indywidualnej oraz w sztafecie. Nasza reprezentacja liczyła pięć osób: Adam Izydorczyk, Kacper Nabiałek, Artem Prokopiv, Solomija Wyszyńska i Roman Yakubiv. Trzecioklasiści wzięli udział w konkurencji indywidualnej w stylu dowolnym i dzielnie walczyli o jak najlepszy wynik. Jesteśmy z nich bardzo dumni!