IGRZYSKA ZDROWIA

To wydarzenie , które miało miejsce 7 lutego 2023 roku w Hali Sportowej przy ulicy Żużlowej w Częstochowie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. W Igrzyskach uczestniczyła klasa 1 a.

Podczas Igrzysk uczniowie mieli niepowtarzalną okazję poznać w jednym miejscu i czasie , kilka dyscyplin sportowych. Na uczniów z klas pierwszych czekali instruktorzy, trenerzy i sportowcy z lokalnych klubów. Każdy uczestnik miał możliwość aktywnie wziąć udział w imprezie. Obudziły się w nas zainteresowania sportem, aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia. Podczas imprezy uczniowie naszej klasy 1 a odwiedzili strefę zdrowego żywienia , obejrzeli film edukacyjny oraz wzięli udział w konkursie wiedzy o sporcie. Nasi uczniowie otrzymali certyfikat uczestnictwa w Igrzyskach Zdrowia.