Talk&Talk English Grammar Lab: Identifying and Correcting Common Errors

Miło Nam poinformować, iż w Naszej Szkole rozpoczęliśmy kolejny już projekt w ramach współpracy europejskiej pt. Talk&Talk English Grammar Lab: Identifying and Correcting Common Errors na platformie "eTwinning".

Projekt adresowany jest do uczniów klasy VIII, którzy współpracują ze swoimi rówieśnikami z Turcji, Norwegii oraz z Czech. Celem projektu jest wspólne poznawanie gramatyki oraz jej wykorzystanie w codziennej komunikacji.
W trakcie pierwszego spotkania Nasi uczniowie spotkali się z kolegami z Turcji, podczas którego zapoznali się ze sobą, a także wymienili się swoją wiedzą dotyczącą gramatyki. W najbliższym czasie odbędą się kolejne spotkania, które będą jeszcze większą okazją do wzajemnego poznania się i doskonalenia umiejętności Naszych uczniów.
Z niecierpliwością czekamy na nie.

Życzcie Nam powodzenia :)