KOMERS 2023

W piątek 16 czerwca, zgodnie z tradycją SP nr 39 im. Marii Konopnickiej w Częstochowie, odbył się komers klas ósmych, które już wkrótce opuszczą mury naszej szkoły.

Ósmoklasiści rozpoczęli uroczystość tradycyjnym polonezem -t ańcem, który wyszedł im znakomicie. To ostatnie towarzyskie spotkanie uczniów, wychowawców oraz pozostałych nauczycieli z Dyrekcją na czele, stało się okazją do wspomnień, wspólnych zdjęć, a nade wszystko wyśmienitej zabawy! Oprawę muzyczną i efekty świetlne zapewnił zamówiony DJ, który zadbał o repertuar cieszący się powodzeniem zarówno wśród młodych, jak i starszych uczestników zabawy. W przerwach między tańcami był czas na wspólne pamiątkowe zdjęcia i rozmowy przy stolikach.
Nasi uczniowie jednogłośnie orzekli, że był to wyjątkowy czas, który na zawsze zostanie w ich pamięci. Dziękujemy zatem wszystkim zaangażowanym w przygotowania tego wyjątkowego wydarzenia w naszej szkole, a w szczególności Rodzicom, którzy zadbali o pyszny poczęstunek, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę niezapomnianej imprezy!