Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Tegoroczna Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego była dokładnie taka, za jaką tęskniliśmy od dwóch lat.

Nareszcie mogliśmy bez ograniczeń  pandemicznych pożegnać się z naszymi przyjaciółmi, nauczycielami, wychowawcami . Nareszcie mogliśmy zaprosić do wspólnego świętowania naszych bliskich- rodziców, rodzeństwo, babcie i dziadków. Nawet paski na naszych świadectwach wydawały się bardziej czerwone, niż dotychczas, a nagrody książkowe i dyplomy - piękniejsze i bardziej cenne od tych sprzed kilku lat! Krótko mówiąc, powrót do normalności  ucieszył wszystkich. Dlatego też dzielnie znosiliśmy upał na sali gimnastycznej podczas wręczania cenzurek i medali, czy też w czasie pożegnalnego występu artystycznego, w wykonaniu uczniów klas siódmych oraz Stokrotek. Mamy nadzieję, że po udanym, bezpiecznym wakacyjnym odpoczynku, spotkamy się wszyscy w komplecie w tak samo dobrych humorach i z jeszcze większym zapałem do nauki.

Do zobaczenia!!!