Nowe książki w szkolnej bibliotece

Już dotarły do naszej biblioteki wszystkie książki zamówione w ramach realizacji Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”.

Zakup nowych pozycji został poprzedzony rozpoznaniem potrzeb i zainteresowań naszych uczniów. Na wybór tytułów wpływ mieli też rodzice i nauczyciele.

Zakupione książki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Niektóre pozycje były  już rezerwowane podczas obchodów Święta Biblioteki (30 i 31 października). Na pewno każdy uczeń znajdzie wśród nowości coś dla siebie. Niektóre książki można już wypożyczyć, pozostałe będą sukcesywnie włączane do zbiorów. Wszystkie egzemplarze zostaną opatrzone specjalnym stemplem Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Zapraszamy do biblioteki!