Dbamy o bezpieczeństwo

Dzień 13 września, wbrew przesądom, zamiast pecha przyniósł nam bardzo miłą niespodziankę:

wizytę policjantów, którzy w ramach akcji “Bezpieczna droga do i ze szkoły “spotkali się z naszymi najmłodszymi uczniami z klas I a i II a. Pierwszaki i drugoklasiści uczestniczyli w pogadance oraz w projekcji filmu na temat tej ważnej i potrzebnej akcji. Nasi mundurowi goście przypomnieli uczniom podstawowe zasady obowiązujące w ruchu drogowym, aby od najmłodszych lat potrafili zadbać o swoje bezpieczeństwo na drodze. Policjanci gorąco zachęcali uczestników tej pouczającej lekcji do korzystania z elementów odblaskowych, które znacznie zwiększają widoczność i zapewniają lepszą ochronę przed wypadkami.
Jesteśmy przekonani, że te cykliczne spotkania w naszej szkole nie tylko zostawią w pamięci dzieci miłe wspomnienia, ale przede wszystkim utrwalą ich wiedzę o bezpiecznym zachowaniu na drogach.